Verkenning – Regionale culturele infrastructuur: RIS

De raad

De raad

Regionale culturele infrastructuur: RIS Om tot heldere beleidsdoelen te kunnen komen adviseert de Raad voor Cultuur minister Van Engelshoven (OCW). In de onlangs verschenen verkenning Cultuur voor stad, land en regio van de Raad voor Cultuur adviseert de raad tot de invoering van de RIS, de regionale culturele infrastructur. In de verkenning stelt de raad eveneens voor om de beleidscyclus in de cultuursector te verlengen van vier naar zes jaar. Dat brengt meer rust en verlaagt de plan- en verantwoordingslasten voor de instellingen. De komende maanden komt de raad met meer bouwstenen voor aanpassingen van het cultuurbestel.

Het volledige artikel staat in BK-informatie nummer 8 (15 december 2017)


Volg ons op social media

Facebook
Facebook
Twitter
Instagram