Kunstenbond en Platform BK openen meldpunt

Z9Bhn6txlogo-kunstenbondKunstenbond en Platform BK openden vorige maand het ‘Meldpunt atelierbeleid’, een digitale brievenbus waar kunstenaars in Nederland goede en slechte ervaringen omtrent atelierbeleid kunnen delen. Doel van het Meldpunt atelierbeleid is best practices te inventariseren en mogelijke knelpunten te signaleren, om zodoende het gebruik en behoud van betaalbare ateliers en atelierwoningen te monitoren. Kunstenbond en Platform BK zullen de reacties bundelen om de vinger aan de pols te houden en actuele kwesties in kaart te brengen. Zo nodig kunnen zij kunstenaars helpen of doorverwijzen.

Atelierervaringen kunnen naar: meldpunt-atelierbeleid@platformbk.nl

Nuttige informatie? Neem een abonnement op BK-informatie!


Volg ons op social media

Facebook
Facebook
Twitter
Instagram