Kunsten ’92 en het nieuwe regeerakkoord

logo-website-temp-12Kunsten ’92 voert gesprekken met de (nieuwe) cultuurwoordvoerders in de Tweede Kamer over onderwerpen die mogelijk bij het regeerakkoord aan de orde komen. Ook spreken zij over de onderwerpen die op korte termijn duidelijkheid behoeven, zoals een structurele financiering voor incidenteel beschikbaar gestelde gelden voor de cultuurnota en andere noodzakelijke investeringen. Daarnaast brengt Kunsten ’92 tijdens deze gesprekken het brede belang van een gezonde cultuursector bij de cultuurwoordvoerders onder de aandacht.

 

Na de verkiezingen van maart jl, zijn de cultuurwoordvoerders in de Tweede Kamer:
CDA: Michel Rog
VVD: Arno Rutte
D66: Alexander Pechtold
GroenLinks: Corinne Ellemeet
SP: Peter Kwint
PvdA: Kirsten van den Hul
CU: Carla Dik-Faber
PVV: Martin Bosma
PvdD: Esther Ouwehand
Bij 50PLUS, DENK en Forum voor Democratie zijn het vooralsnog de fractievoorzitters.

Nuttige informatie? Neem een abonnement op BK-informatie!


Volg ons op social media

Facebook
Facebook
Twitter
Instagram