Stimuleringsfonds lanceert nieuw Erfgoed en Ruimte ontwerp- programma

SCI_Woordbeeld_NL_4_regels_RGBMet het nieuwe ontwerpprogramma Erfgoed en Ruimte wil het Stimuleringsfonds voor Creatieve Industrie verleden en heden op een duurzame manier verbinden. Het programma (2017-2018) geeft een extra impuls aan de samenwerking tussen de ontwerp- en erfgoedsectoren en betrekt ontwerpers bij actuele vraagstukken op het snijvlak van klimaat, energie, ruimte en erfgoed. Doel is een toekomstgerichte benadering van het Nederlandse cultuurlandschap en een duurzame ontwikkeling van de dagelijkse leefomgeving: β€œDe Nederlandse erfgoedsector kiest tegenwoordig een gebiedsgerichte benadering van erfgoed. Een karaktervolle en toekomstbestendige fysieke leefomgeving vraagt om een ontwerpbenadering waarin we cultuurhistorie koppelen aan ruimtelijke opgaven.”

Het volledige artikel staat in BK-informatie nummer 3 (28 april 2017)


Volg ons op social media

Facebook
Facebook
Twitter
Instagram