Beleidsplan Mondriaan Fonds 2017-2020

Jaarverslag-2015-212x300Het Mondriaan Fonds heeft zijn beleidsplan voor de periode 2017-2020 gepresenteerd. Het fonds wil de dynamiek in de sector bevorderen door ontwikkeling en experiment te stimuleren. Bovendien wil het fonds dat kunst en erfgoed een betekenisvolle plek hebben in de samenleving. De missie van het fonds is het bevorderen van de ontwikkeling en de zichtbaarheid van een gezonde sector van beeldende kunst en cultureel erfgoed. Om dat voor elkaar te krijgen stimuleert het projecten van kunstenaars, bemiddelaars (curatoren en critici), presentatie-instellingen, musea en andere erfgoedinstellingen, galeries, opdrachtgevers en burgers. Jaarlijks heeft het Mondriaan Fonds ongeveer 26 miljoen euro te besteden.

Het volledige artikel staat in BK-informatie nummer 3 (22 april 2016)


Volg ons op social media

Facebook
Facebook
Twitter
Instagram