Boekman 106 – De nieuwe kunstkritiek

cvr106_frnt_190216De dit voorjaar verschenen Boekman 106 staat in het teken van de kunstkritiek. De traditionele kunstcriticus lijkt terrein te verliezen
ten gunste van de kunstcriticus op het internet. De bladen en kranten hebben steeds minder ruimte voor kunstkritiek en online neemt het aantal mensen dat zich met kunstkritiek bezighoudt juist toe, en verschanst zich tegelijkertijd in niches. Wat is nog de betekenis van de kunstkritiek? Een aantal schrijvers verdiepte zich in deze en andere vragen rondom de kunstkritiek. We geven onderstaand een korte weergave van enkele van de artikelen uit Boekman 106 – De nieuwe kunstkritiek.

Het volledige artikel staat in BK-informatie nummer 3 (22 april 2016)


Volg ons op social media

Facebook
Facebook
Twitter
Instagram