Aanbieding voor abonnees

= Wegens een storing op de server op de ochtend van 14 december vragen wij iedereen die zich op 14 december tussen 10.00 en 12.00 heeft aangemeld voor deze lezing vriendelijk om contact op te nemen met ons secretariaat =

 

BK-lezing: curator Sonsbeek 2016, ruangrupaArt-Rotterdam-logo--973x595
met aansluitend gratis toegang tot de kunstbeurs Art Rotterdam & de feestelijke opening in Museum Boijmans Van Beuningen

Van 4 juni tot en met 4 oktober 2016 vindt onder de naam transACTION SONSBEEK 2016 plaats in het Sonsbeekpark, de stad Arnhem, Museum Arnhem en het Kröller Müller Museum. De tentoonstelling is samengesteld door het Indonesische collectief ruangrupa.
Al vanaf de eerste editie weet SONSBEEK de grenzen van de internationale hedendaagse kunst op te rekken. Met toonaangevende edities tussen 1949 en 2008 vervulde SONSBEEK een pioniersrol door telkens een ander licht op kunst in de openbare ruimte te laten schijnen. Met kunstenaarscollectief ruangrupa als curator brengt SONSBEEK 2016 wederom kunst naar de mensen toe.

Datum: vrijdag 12 februari 2016
Locatie: Van Nelle Fabriek te Rotterdam

Programma
11.30 – 12.30 uur: BK-lezing door ruangrupa, curator Sonsbeek 2016
12.30 – 21.00 uur: Bezoek aan kunstbeurs Art Rotterdam (er is op de beurs gelegenheid een maaltijd te nuttigen)
vanaf 20.30 uur (doorlopend): Feestelijke opening in Museum Boijmans Van Beuningen van verschillende tentoonstelling en de totaal-installatie van Ugo Rondinone

ruangrupa
ruangrupa uit Jakarta bestaat uit zo’n veertig kunstenaars, curatoren, architecten, schrijvers en historici. De groep onderzoekt de stad en openbare ruimte via verhalen van bewoners. Vanuit de perspectieven geschiedenis, economie, jongeren, ‘mapping’ en educatie belichten zij actuele maatschappelijke thema’s als migratie en leegstand. Het thema transACTION stelt betrokkenheid en uitwisseling van kennis en ervaring tussen mensen in verschillende domeinen centraal: ruimtelijk, cultureel, politiek en sociaal. Ruangrupa ziet ‘transacties’ als vertrekpunt voor een hedendaags wereldbeeld en vraagt zich constant af hoe de mens zich tot de wereld om zich heen verhoudt.
Meer informatie: www.sonsbeek.org

Kosten
Voor de lezing, het bezoek aan Art Rotterdam en de opening in Museum Boijmans Van Beuningen betaalt u slechts € 10,- per persoon.

Aanmelden
Iedere abonnee kan zichzelf plus 1 introducé aanmelden via deze website vanaf maandag 14 december om 10.00 uur.
Het aantal plaatsen is beperkt, dus wees er snel bij!

Klik hier om aan te melden

Meer informatie
Let op: voertaal Engels
In het eerste nummer van volgend jaar vertellen we meer over de lezing.

Art Rotterdam
Art Rotterdam vindt plaats van 11 t/m 14 februari 2016 in de Van Nellefabriek te Rotterdam. Art Rotterdam heeft zich ontwikkeld tot de plek om jonge
kunst te ontdekken. Ook deze 17e editie brengt u de laatste ontwikkelingen binnen de beeldende kunst in verschillende tentoonstellingsmodellen.
Hierin kunt u vanuit verschillende invalshoeken de rijke schakering van de hedendaagse kunstproductie aanschouwen; videokunst in Projections, installaties
en performances in Intersections, de nieuwste lichting Nederlandse kunstenaars in Prospects & Concepts en jonge galeries met solopresentaties in de New
Art Section. Meer informatie: www.artrotterdam.com

TIP
Voor een bijzonder overnachting in Rotterdam adviseren wij om contact op te nemen met Hotel Rotterdam – Wake up in Art: www.wakeupinit.com


Volg ons op social media

Facebook
Facebook
Twitter
Instagram