Jaarverslag Platform BK

jaarverslagpbkOnlangs publiceerde Platform BK zijn jaarverslag over de periode juli 2013 tot en met december 2014. Vereniging Platform Beeldende Kunst (PBK) onderzoekt de rol van kunst in de samenleving en vertegenwoordigt kunstenaars, ontwerpers en andere culturele producenten. PBK vormt de schakel tussen de kunstsector, belangenverenigingen, politiek en media en voedt het debat over het belang van kunst voor de samenleving. Het doel van alle projecten van PBK is om inzichtelijk te maken hoe het huidige kunstlandschap verandert, wat de consequenties zijn van het cultuurbeleid en wat de gevolgen zijn voor de kunstsector en de samenleving.

Het volledige artikel staat in BK-informatie nummer 4 (6 juni 2015)


Volg ons op social media

Facebook
Facebook
Twitter
Instagram