Minister OCW reageert op Algemene Rekenkamer

bussemaker1In februari 2015 publiceerde de Algemene Rekenkamer Bezuinigen op Cultuur; Realisatie en effect (zie ook BK-informatie nr. 2 d.d. 14 maart 2015). Daarin constateert de Algemene Rekenkamer o.a. dat nog niet alle relevante informatie beschikbaar is om in de Tweede Kamer het debat over de nieuwe BIS (Basis Infrastructuur 2017-2020) goed te kunnen voeren. De Rekenkamer adviseert de minister van OCW ervoor te zorgen dat bij dit debat alle relevante informatie over recente ontwikkelingen beschikbaar is. Op 16 april jl. reageerde de minister middels een brief op de vragen van de Algemene Rekenkamer. In dit artikel geven we enkele antwoorden weer op de vragen uit de brief van de minister.

Het volledige artikel staat in BK-informatie nummer 4 (6 juni 2015)


Volg ons op social media

Facebook
Facebook
Twitter
Instagram