Paradisolezing: Fair Practice Code

W386_979068-Paradisodebat-2017-744x618De jaarlijks door Kunsten ’92 georganiseerde Paradisolezing, dit jaar op 26 augustus, ging over de Fair Practice Code. Deze is door jonge kunstenaars en creatieven geïnitieerd (onder coördinatie van Kunsten ’92), ter verbetering van arbeidsvoorwaarden en toekomstperspectieven in de culturele en creatieve sector. Vijf sprekers gingen nader in op vijf waarden – solidariteit, transparantie, duurzaamheid, diversiteit en vertrouwen – die centraal staan in de Fair Practice Code. Dat leverde een gevarieerde serie lezingen op. Gebaseerd op het gedachtegoed van de Pools-Britse socioloog Zygmunt Bauman, was de achterliggende vraag van dit Paradisodebat hoe de cultuursector stand houdt in tijden vloeibaarheid, waarbij ‘vloeibaarheid’ verwijst naar het gegeven dat in de samenleving alles voortdurend in beweging is.

Het volledige artikel staat in BK-informatie nummer 6 (28 september 2018)


Volg ons op social media

Facebook
Facebook
Twitter
Instagram