BK-informatie mediapartner TENT Academy Awards

TENT-Academy-Awards-2017-in-Kino-26.08.2017.-Photo-Aad-Hoogendoorn-149-129-713x475Ook dit jaar is BK-informatie mediapartner van de TENT Academy Awards, de jaarlijkse competitie voor de beste eindexamenfilms van kunstacademies. Met de TENT Academy Awards beoogt TENT Rotterdam stimulering en erkenning van jong audiovisueel talent. Het initiatief kent zowel een nationale als een internationale focus. Naast Nederlandse kunstacademies, wordt er ieder jaar een gastland geselecteerd voor deelname: dit jaar het Verenigd Koninkrijk.

De TENT Academy Awards reikt in totaal drie prijzen uit, de TENT Academy Award, de Best Foreign Film Award en de Public’s Choice Awards. Op de winnaar van de publieksprijs na, ontvangen de titelhouders een residency in het Cove Park in het Verenigd
Koninkrijk en in Het Wilde Weten te Rotterdam. Daar krijgen zij de kans zich verder te ontwikkelen, kennis te maken met een andere kunstcontext en te bouwen aan een internationaal netwerk van professionals en peers.

lees meer


Volg ons op social media

Facebook
Facebook
Twitter
Instagram