Mondriaan Fonds: Gehonoreerde projecten opdrachtgeverschap

Logo downloads NL web groenHet Mondriaan Fonds stimuleert en ondersteunt opdrachtgeverschap aan beeldend kunstenaars middels een aantal regelingen. Onlangs zijn weer tien projecten gehonoreerd waarbij opdrachtgevers samenwerken met beeldend kunstenaars. Acht daarvan zijn gehonoreerd met een Bijdrage Opdrachtgeverschap, een bijdrage voor publieke en private opdrachtgevers die openbaar toegankelijke beeldende kunstprojecten willen realiseren. Twee opdrachten zijn gehonoreerd met een Werkbijdrage Bewezen Talent plus Opdrachtgeverschap, bedoeld voor instellingen en andere opdrachtgevers die plannen hebben voor een samenwerking met kunstenaars die minimaal 6 jaar professioneel werkzaam zijn.

Het volledige artikel staat in BK-informatie nummer 1 (29 januari 2016)


Volg ons op social media

Facebook
Facebook
Twitter
Instagram