Papier in de hoofdrol – Nederlandse papierkunst van NU

De tentoonstelling Papier in de hoofdrol – Nederlandse papierkunst van NU is te zien in het Gorcums Museum van 2 mei t/m 13 september 2015. De tentoonstelling toont recent werk van 20 Nederlandse beeldend kunstenaars. Onderdeel van de tentoonstelling is een activiteitenprogramma met demonstraties, lezingen, en workshops. Museum Rijswijk, dat tweejaarlijks een succesvolle papiertentoonstelling organiseert, adviseerde bij de samenstelling van de veelzijdige expositie in het Gorcums Museum.

www.gorcumsmuseum.nl

Deelnemende kunstenaars zijn onder anderen: Frits Achten, Johnny Beerens, Mariëlle van den Bergh, Peter Bes, Marian Bijlenga, Helene Briels, Nikki van Es, Sjef Henderickx, Kuin Heuff, Joris Kuipers, Martine Horstman, Ayuk Kuperus, Couzijn van Leeuwen, Hans Meertens, Maurice Christo van Meijel, Mieke Meijer, Berdien Nieuwenhuizen, Henriëtte Santing, Marian Smit, Jan Eric Visser, Boukje Voet, Katrien Vogel en Marleen van Wijngaarden.


Volg ons op social media

Facebook
Facebook
Twitter
Instagram